+420 605 118 410 elektrovent@elektrovent.cz

Katalog produktů

Elektrické otevírání oken a světlíků, požární odvětrání

Řetězové pohony

Velice často se v dnešní době řeší nedostupnost vysoko umístěných oken elektrickým ovládáním. Jde o moderní a elegantní řešení, které přispívá ke komfortnímu užívání oken. Nabízíme celou řadu řešení od cenově nenáročných až po luxusní produkty.

Lineární pohony

Elektrické ovládání světlíků nachází své uplatnění hlavně v průmyslových objektech a chráněných únikových cestách, kde světlík slouží jako požární klapka. Svou funkci má světlík také jeko výlez na střechu. Všechy tyto požadavky lze spolehlivě řešit pomocí elektrický otvíračů.

Ramenové pohony

Požární odvětrání chráněných únikových cest plní důležitou roli v oblasti požárně-bezpečnostních zařízení. Tato zařízení nelze podceňovat a je třeba jim věnovat maximální pozornost. V kritickou chvíli může funkční systém požárního odvětrání zachránít mnoho lidských životů.

Příslušenství

Pro dokonalou funkci otevíracích zařízení je v některých případech vhodné doplnit systém dalšími komponenty, které mohou ovládání zjednodušit nebo zachránit majetek proti poškození (větru, dešti). Jedná se hlavně o automatické detektory větru, detektory deště, detektory světla, dálková ovládání, termostaty atd.

O nás

Společnost Elektrovent, s.r.o., jeden z předních výrobců vzduchotechnických zařízení, působí na trhu více než 10 let. Firma byla založena v roce 1990 a od svého založení se zabývá vývojem a výrobou vzduchotechnických zařízení. Opírá se přitom o tým erudovaných zaměstnanců, kteří mají dlouholeté znalosti a zkušenosti z oboru vzduchotechniky.